Përfshihen nga flakët dy makina në Vlorë, dyshimet e para
Dy makina janë përfshirë nga flakët në Vlorë në lagjen “Pavarësia”.

Mësohet se automjeti i markës Smart në pronësishtetases K.D., është djegur plotësisht dhe automjeti i markës Volksëagen në pronësishtetases F.F., është djegur pjesërisht, dyshohet se ngjarja është aksidentale.

Njoftimi i policisë:

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Pavarësia” Vlorë, kanë marrë flakë në parkim 2 automjete, ku si pasojë automjeti i markës Smart në pronësishtetases K.D., është djegur plotësisht dhe automjeti i markës Volksëagen në pronësishtetases F.F., është djegur pjesërisht, dyshohet se ngjarja është aksidentale.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me ngjarjen e ndodhur
Shtuar më 25/10/2020, ora 09:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori