Përfshihen nga flakët 4 banesa në Korçë
Pasditen e sotme një jzarr i fuqishëm ka përfshirë 4 banesa në një fshat të Korçës.

Mësohet se banesat e përfshira nga flakët janë në fshatin Vreshtas dhe nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga flakët.

Ndërkohë zjarrfikësit dhe polcia kanë shkuar në vendngjarje për të shuar flakët. / albeu.com/

Shtuar më 29/03/2019, ora 16:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori