"Përdhoset flamuri kombëtar", Berisha publikon foton pas mitingut të Ramës në Durrës: Krim i shëmtuar
Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka publikuar një foto në të cilën shfaqet flamuri ynë i hedhur në tokë, kjo pas mitingut të Ramës ditën e djeshme në qytetin bregdetar të Durrësit.

Sipas Berishës ky është akt përdhosje i flamurit kombëtar dhe një krim i shëmtuar i pushtetit të mafies.

Berisha shkruan në mbishkrimin e fotos: "Krim i shemtuar i narko horrave te pushtetit te mafies".

"Perdhoset Flamuri Kombetar pas mitingut ne Durres te Zografit Bis. Krim i shemtuar i narko horrave te pushtetit te mafies. Rama ik! Fitore!", shkruan Berisha në Facebook.
Shtuar më 25/06/2019, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori