Përbuzi shqiptarët, opinionisti ironizon keq biletën 150 euroshe të këngëtarit grek
Këngëtari grek Notis Sfakianakis do të vijë në Tiranë më 24 maj, në një koncert që do të mbahet për herë të parë në Pallatin e Kongreseve.

Ky lajm nuk është mirëpritur nga artistët tanë, për shkak e këngëtari cilësohet si racist dhe mbi të gjitha si antishqiptar.

Koncerti gjithashtu ka çmime marramendëse, nga 15.500 lekë të reja deri në 21.000 lekë.

Përvec shumë këngëtarëve shqiptar si Elton Deda apo FLori mumajesi, për këtë cështje ka reauar edhe opinionisti Edi Oga.

Ai i ka kushtuar një status ironizues mbërritjes së tij në Shqipëri.

OGA KA SHKRUAR

Me 150 Euro:

- Shehyoutube të gjitha videot e Notis Sfakianakis.

- Shehyoutube të gjitha videot e Jorgos Alkeos.

- Shehyoutube të gjitha videot e Lefteris Pantazis

- Shehyoutube të gjitha videot e Mr. Bean.

- Shehyoutube vazhdimin e përgjimeve.

- Bën një xhiro nga liqeni, dhe...

...të teprojnë 150 Euro. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori