Për 24 orë, Chiara Ferragni mbledh shumën marramendëse kundër koronavirusit
Blogerja e famshme italiane, Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj, Fedez kanë arritur të mbledhin një shumë marramendëse brenda 24 orëve, para të cilat do të shkojnë për spitalin San Raffaele në ndihmë të trajtimit të rasteve me koronavirus.

Në vetëm 24 orë janë grumbulluar më shumë se 3 milionë euro.

"Ne arritëm më shumë se 3 milionë euro në 24 orë nga 165.000 donacione nga mbi 92 vende. Mbledhja më e madhe e turmave të bëra ndonjëherë në Evropë. Kaq shumë donacione të tjera për spitalet italiane kanë filluar dje gjithashtu. Tani besoni kur them ‘fuqinë e ndarjes’? FALEMINDERIT dhe vazhdoni të dhuroni", ka shkruar Chiara.
Shtuar më 11/03/2020, ora 08:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori