PD paralajmërim për Ramën: Dosja e re për Dakon do hapet shumë shpejt
Pëlqej
Nënkryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka ka deklaruar se shumë shpejt një dosje e re do hapet për kryeministrin Edi Rama, që është ajo e kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako.

Postimi i plotë:

Shume shpejte do te hapet dhe nje dosje tjeter per Edvin Ramen, ajo e Gjushit.

Kryetari i PD e akuzoi per bashkepunim me bandat ne Durres. Ne fakt Gjushi, ashtu si shefi i tij, eshte i keqperdorur, madje shpesh dhe i keqtrajtuar nga bandat. Po per te kjo nuk ka rendesi, rendesi ka qe kur vijne zgjedhjet, bandat t’i cojne votat Gjushit dhe Rames. Kaq ju duhet, pastaj keta qe rrine si te menderosur perpara krimineleve ordinere, fryhen si gjela ndaj opozites. Do ti shohim shpejte kur t’ju kenë rënë të gjitha puplat se çfarë soj trimash jane…
Shtuar më 21/11/2017, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori