PD denoncon skandalin: Komisioneri i PS hedh vota tepër në kuti (VIDEO)
Partia Demokratike ka publikuar një videoskandal nga votimet e 30 qershorit, ku shfaqet një komisioner i Partisë Socialiste në Kavajë, duke mbushur fletat e votimit dhe duke i hedhur po vetë në kuti.

Oerd Bylykbashi e bëri denoncimin me video para mediave.

Shtuar më 05/07/2019, ora 12:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori