Patozi pajtohet me Bashën, i pranon ftesën pas kaq kohësh
Dihet se që nga konkurimi për Kryetar partie mes Patozit dhe Bashës pati një krisje të thellë.

Gazeta Rilindja Demokratike ka festuar sot 27-vjetorin e themelimit të saj në një festë të organizuar nga kreu i demokratëve Basha.

Në këtë festë kanë marrë pjesë shumë figura të rëndësishme të Partisë Demokratike të cilët kanë dhënë kontributin e tyre ndër vite në gazetë.

Po ashtu në këtë festë ka rënë në sy dhe prezenca e Astrit Patozit, i cili mësa duket ka pranuar ftesën e Bashës për të qenë i pranishëm.

Kujtojmë që Patozi ka qenë dhe kryeredaktor në Gazetën Rilindja Demokratike.

Shtuar më 05/01/2018, ora 18:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori