Patozi: Noka u arratis 19 vjeç kurse Rroshi fshehu krimin (VIDEO)
Deputeti i Partisë Demokratike Atsrit Patozi ka folur rreth rastit të ish ministrit të Brendshëm Flamur Noka i cili sipas dokumentave të mediave pranë qeverisë ishe arratisur nga burgu pas arrestimit nga ana e UDB-së.

“Ajo që duket qartë është përpjekja për të akuzuar Nokën. Është një përpjekje e dështuar për të thënë që edhe pala tjetër është e inkriminuar. Noka po akuzohet që ska thënë të vertetën kur ishte 19 vjeç dhe ky tjetri s’ka deklaruar një krim. Vetë z. Noka nuk ka dhënë një shpjegim zyrtar sepse nuk është thirrur për këtë rast", tha Patozi.

Ai shtoi se përkund•r Roshi fshehu një krim të rëndë si përdhunimi. /Albeu.com/
Shtuar më 02/06/2016, ora 22:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori