Patozi ironizon: LSI të ngrejë komision për CEZ-in
Astrit Patozi nga ana e PD-së teksa Kuvendi ka miratuar ngritjen e dy Komisioneve Hetimore për CEZ-in e ka ironizuar maxhorancën duke thënë se për CEZ-in duhet ngritur komision edhe nga ana e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

"Meqë kemi mbërritur në këtë pikë unë propozoj që ta ngremë edhe një komision të tretë për CEZ dhe këtë madje ta bëjë LSI. Kështu çështja do të zgjidhej më mirë dhe qytetarët do të kishin më tepër transparencë", bëri shaka Patozi.

PS e cila nuk ishte fillimisht dakord për komisionet i votoi, por se tha duhet hetuar edhe kur PD ishte në pushtet. /Albeu.com/
Shtuar më 14/04/2016, ora 20:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori