Pati probleme me zemrën pas lindjes, sillet me helikopter në Tiranë
Moti i keq ka pushtuar gjithë vendin dhe dëbora ka bllokuar shume nga fshatrat.

25-vjecarja Trendafile Demiri ka sjellë në jetë fëmijën e saj mbrëmjen e djeshme në spitalin e Peshkopisë.

Pas lindjes ajo ka shfaqur komplikacione në zemër dhe u kërkua ndërhyrja nga ajri për transportimin me urgjence drejt Tiranës.

Nëna e re sapo u soll në spitalin “Nene Tereza” nga efektivet e helikopterit EC-145 të Forcës Ajrore. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2019, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori