Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Patën vetëm një takim, vajza i nxin jetën djalit dhe i çon 9000 SMS (FOTO LAJM)

Një takim në Tinder ka përfunduar shumë keq për një djalë në Amerikë.

Matthew Halberton ka marrë të paktën 9000 mesazhe pas një takimi që ka pasur me Denis Lee Jane por që nuk e gjeti të përshtatshme të vazhdonte lidhjen shkruan albeu.com.

Por Denis nuk është ndalur dhe vazhdonte ta kërcënonte dhe conte mesazhe Matthews. Madje jo vetëm atij, por edhe të dashurës së tij dhe familjarëve të tij.

Sot Denis gjendet pas hekurave dhe pritet të merret për të vendimi nga gjykata nën akuzën e përndjekjes. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2019, ora 09:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori