Pas puthjes së zjarrtë, Ana dhe Atdheu bëhen bashkë jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM)

Atdheu dhe Ana trazuan rrjetin me puthjen e tyre të famshme, por duket se bashkë nuk i kanë ndarë rrugët edhe pasi Ana mbylli aventurën e saj në Për’puthen.

Dyshja, ndër më të preferuarit e publikut kanë bashkuar forcat për një tjetër gjë, një shorte në Instagram.

Ata kanë njoftuar përmes rrjeteve sociale se “giveaëay” fillon me datë 25 janar dhe të gjithë bizneset e interesuara mund të kontaktojnë dyshen për kohën e mbetur.

Shtuar më 20/01/2021, ora 09:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori