Pas pezullimit Çako shkon me urgjencë në zyrën e Tahirit
Pas marrjes së lajmit, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, ka lënë me urgjencë aktivitetin e panairit të policisë, që zhvillohej tek sheshi “Nënë Tereza”.

Ai ka shkuar në zyrën e ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, për një takim kokë më kokë.

Me kërkesë të Prokurorisë, pas skandalit të përgjimeve, Gjykata vendosi pezullimin e Çakos si dhe arrestimin e dy zyrtarëve të tjerë. /albeu.com/

Shtuar më 07/06/2016, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori