"Pas një bashkëbisedimi vëllazëror", Rama takohet me Thaçin
Kryeministri Edi Rama ka treguar në rrjete sociale se është takuar sot me Presidentin e Republikës së Kosovës Hashim Thaçi.

Madje ai ka publikuar dhe një foto ‘selfie’.

Rama e cilëson takimin me Presidentin e Kosovës vëllazëror teksa të dy shfaqen të qeshur.

“Me Presidentin e Kosovës, 🇦🇱👐🏿”, shkruan Rama.

Shtuar më 05/06/2020, ora 14:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori