"Pas kompanisë fantazmë, vjen një tjetër skandal në Unazën e Re"
Kreu i opozitës Lulzim Basha është ftuar në “5 pyetjet” ku ka paralajmëruar se pas kompanisë fantazmë, një tjetër skandal pritet të shpërthejë në Unazën e Re.

Basha tha se deri pasnesër do të dalin emri dhe mbiemra të eksponentëve të krimit, që janë përfshirë në këtë aferë.

"Tek Unaza po bëhet një vjedhje tjetër, pasi Edi Rama dhe Erion Veliaj kanë ndryshuar planin urbanistik, për të ndërtuar aty pallate dhe për të pastruar paratë e krimit.

Eksponentët të krimit të organizuar, me emër dhe mbi emër.

Nesër maksimumi pasnesër do të plas një skandal i madh. Në këto moment të po flasim po falsifikojnë lekët por nuk kanë nga shpëtojnë." /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2018, ora 20:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori