"Pas kaq shumë vitesh sherr", çfarë ka ndodhur mes Beatrix Ramosaj dhe gazetarit (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme Luana ka regjistruar “Shiko kush luan” që ndonëse regjistrohet të ejnten transmetohet të shtunën, sikurse ka treguar vetë moderatorja.

Dhe që thoni ju mes të ftuarve këtë puntatë do jenë edhe këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Beatrix Ramosaj dhe gazetari i njohur i shoëbizit Eraldo Rexho.

Të dy kanë patur një lojë shumë argëtuese që do e shohim pas dy ditësh, por janë munduar paksa të na ngatërrojnë në rrjetet sociale.

Betarixi ka publikuar foton e Eraldos në Instastory duke shkruar:

Vetëm në “Shiko kush luan” përballesh me Eraldon pas kaq shumë vitesh sherr. Na pajtoi Luana Vjollca.”

Të njëjtin postim e ka bërë edhe Eraldo, i cili ka publikuar një foto të këngëtares dhe shkruan:

Vetëm “Shiko kush luan” më bëri të përballem me Beatrix pas kaq vitesh sherr. Luana Vjollca u bë sebep!”

Por, për çfarë sherri e kanë fjalën? Sepse publikisht ata njihen për një raport të mirë e gjithmonë korrekt. Asnjë lajm nuk ekziston në Internet lidhur me ndonjë konflikt mes dyshes.

Të ketë ndodhur ndonjë gjë dhe s’na e kanë treguar?

Nuk përjashtohet mundësia të jetë çdo gjë në kuadër të lojës pasi marrëdhia e tyre ka qenë gjithnjë shumë e mirë.
Shtuar më 22/01/2021, ora 09:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori