Pas humbjes së djalit dhe vëllait, deputetja socialiste pëson një tjetër fatkeqsi

Deputetja Partisë Socialiste, Tatiana Piro (Nurçe) ka kaluar një fatkeqsi tjetër të jetën e saj.

Ajo ka humbur nënën e saj.

“Ngushëllime për humbjen e nënën deputetja Tatiana Piro”, shkruan Agim Rama në foton e publikuar, ku shfaqen pranë saj dy kolegët, deputetët Pjerin Ndreu dhe Flamur Golemi.

Ndërkohë vetëm pak ditë më parë Piro humbi në të njëjtën ditë në një aksident automobilistik djalin dhe vëllain e saj. /albeu.com
Shtuar më 06/11/2018, ora 08:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori