Pas Ekonomikut, studentët i vënë shiritin Politeknikut dhe Drejtësisë

Pas Ekonomikut, të cilit studentët i kanë vënë drynin, ata kanë mbyllur edhe Politeknikun dhe gjithashtu Fakultetin e Drejtësisë.

Studentët nuk kanë ndërmend ta ndalin bojkotin pa plotësuar kërkesat e tyre të cilar, Kryeministri refuzon t'i plotësojë pa dialog.

Nëpër të gjitha Universitetet e vendit bankat janë lënë bosh dhe studentët këmbëngulin pa u lodhur. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2018, ora 10:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori