Pas ditëve me diell, moti surprizon sërish
Moti pritet të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave në Juglindje dhe Verilindje ku do të pasohen nga rreshje shiu të izoluara në orët e mesditës.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë.

Temperaturat min dhe max:


Zonat malore 18/31°C

Zonat e ulëta 22/37°C

Zonat bregdetare 22/34°C

Shtuar më 16/06/2019, ora 08:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori