Parashikimi i motit për sot, si pritet të nisë java
Këtë të hënë moti do të mbetet me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje shiu dhe rrebeshe në zonat malore.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NË) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 -1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë të larta.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 5/24°C

Zonat e ulëta 6/25°C

Zonat bregdetare 9/24°C.
Shtuar më 27/04/2020, ora 08:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori