Parashikimi i motit për sot, kthjellime në të gjithë territorin
Edhe dita e sotme do të jetë me mot të kthjellët dhe ideale për të bërë plazh.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak temperaturat e sotme do të rriten me 2 gradë.

Dita e sotme pritet të jetë me mot të kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare.

Temperaturatvlerat e mëngjesit pritet të jenë pothuajse të njëjta me ato të ditës së djeshme, ndërsa ato në vlerat maksimale një rritje prej 1-2 gradë krahasuar me sot duke prekur vlerat nga 27-34 gradë celsius.

Shtuar më 18/08/2019, ora 08:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori