Parashikimi i motit, kështu do të ndryshojnë temperaturat
E mërkurë, 7 nëntor: moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të pasohen nga rreshje shiu të pakta përgjatë Ultësirës perëndimore .

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 78-12 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 lartësi vale 0,5 deri në 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rënie.
Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 6/17°C
Zonat e ulëta 10/23°C
Zonat bregdetare 13/23°C
Shtuar më 07/11/2018, ora 08:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori