Parashikimi i motit, e hënë 10 qershor 2019
Në fillim të javës, data 10 qershor 2019">2019, moti do të jetë me kthjellime dhe prani të vranësirave të cialt në orët e mesditës ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të izoluara në Juglindje të vendit. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-12 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 1,0–1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 17/31°C
Zonat e ulëta 19/37°C

Zonat bregdetare 20/35°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari
Shtuar më 10/06/2019, ora 07:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori