Papa në Tiranë, makinat "party" në unazë (VIDEO)
Policia dje ishte e fokusuar e gjitha tek ardhja e Papës, dhe kontrolli në vendet e tjera linte shumë për të dëshiruar.

Në këtë video shikohet se si makinat janë futur në kundravajtje në "Unazën e Re" pranë Liqenit Artificial, duke krijuar edhe radhë të gjata trafiku. /albeu.com/

Shtuar më 22/09/2014, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori