Panik te kalimtarët, makina shpërthen në flakë në Tiranë
Një makinë ka shpërthyer në flakë pranë Freskut, në rrugën nacionale Tiranë-Dajt dhe ka shkaktuar panik të kalimtarët.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur mjetet zjarrfikëse dhe kanë shuar flakët, duke shmangur përhapjen e tyre, por edhe shpërthimin e bombolës së gazit, që makina përdorte si lëndë djegëse.

vendngjarje kanë mbërritur edhe forca të policisë, të cilat po hetojnë për shkaqet e zjarrit në mjet.

Mendohet shkak të jetë bërë një shkëndijë elektrike. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2018, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori