Panik në Tiranë, merr flakë apartamenti
Një apartament ka marrë flakë mbrëmjen e sotme në zonën pranë “Brrylit”, në një pallat.

3 zjarrfikëse kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve, ndërsa policia ka evakuuar banorët.

Burime nga policia ka deklaruar se banesa ka marrë flakë aksidentalisht, por për fat të mirë ka vetëm dëme materiale dhe nuk ka persona të lënduar.
Shtuar më 17/07/2018, ora 22:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori