Panik në Farkë, lëndë plasëse makinës së administratorit
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë.

Mësohet se administratorit të njësisë Farkë i kanë vënë lëndë plasëse në makinën e tij.

Ngjarja në fjalë ndodhi rreth orës 02:00, në rrugën e “Tufajve” në Lundër.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti në pronësi të shtetasit me inicialet A.T., pësoi dëme të vogla materiale në pjesën e pasme të tij.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe autorëve. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 18:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori