Panik në Durrës, makina përplas keq këmbësorin
Një makinë ka përplasur një këmbësor në Durrës vetëm pak minuta më parë.

Mësohet se makina e tipit Opel me targa AA 156 NN, e cila po udhëtonte nga “Ura e Dajlanit” drejt Durrësit ka përplasur këmbësorin që tentonte të kalonte në krahun tjetër të rrugës.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Akoma nuk dihet gjendja e këmbësorit. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2018, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori