Panik në Borsh, skafi merr flakë pak metra larg bregut (VIDEO)
Një skaf është përfshirë nga flakët gjatë mesditës së sotme në plazhin e Borshit duke shkaktuar kuriozitetin e pushuesve, të cilët janë mbledhur për të parë dhe filmuar ngjarjen.

Për fat të mirë nuk ka të lënduar nga ngjarja nisur edhe nga fakti se zjarri ka filluar shumë pranë bregut duke bërë që në ndihmë të skafit të shkojë një tjetër varkë. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2019, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori