Panik dhe kaos në qiell, avioni humb kontaktin me qendrën
Dy avionë luftarakë janë lëshuar në qiellin italian ditën e sotme rreth orës 8.30 pasi një avion Antonov i Ukrainës humbi kontaktet me me autoritetet e kontrollit të trafikut ajror.

Ata janë lëshuar me shpejtësi skëterrë që nga qendra drejt qiellit dhe për pak minuta kanë stabilizuar gjendjen.

Vetëm pasi janë siguruar se nuk kishte asnjë rrezik apo situata emergjente, dy avionët luftarakë kanë shoqëruar lirisht avionin Antonov dhe kanë bërë ulje. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2018, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori