Pamje të reja, momenti kur grabitësi shqyen derën e aeroportit (FOTO LAJM)

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga super grabitja e ndodhur dje në Rinas.

Së fundmi janë zbuluar foto nga kamerat e sigurisë ku duke qartë se si njëri prej grabitësve pa u shqetësuar nga askush pret kyçin e derës anësoreaeroportit dhe hap rrugën për tu futur brenda.

Më pas ai i hipën furgonit dhe nisen në drejtim të objektivit ku marrin miliona euro.

Për më tepër ju ftojmë të shikoni galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2019, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori