Pamjet kur policia hyn nga muri në shtëpinë e Florenc Hoxhës
Ish-drejtori i Policisë Bashkiake, në kohën e PD, Florenc Hoxha është shoqëruar për në komisariat.

Pasditen e sotme policia ka ushtruar kontroll në banesën Florenc Hoxhës, dhe më pas e kanë shoqëruarKomisariat.

Nga informacionet e para mësohet se po bëhet verifikimi, për rolin e tij në protestën e sotme të opozitës.

Ndërkohë në video mund tq ndiqni amjet kur forcat operacionale hynë brenda mureve të shtëpisë së tij. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 20:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori