Pamjet emocionuese, delfinët shoqërojnë peshkatarët në Vlorë (VIDEO)
Që kur nisi pandemia dhe njerëzit filluan të dalin gjithnjë e më pak, në detet shqiptare u vu re rikthimi i ndjeshëm i delfinëve.

Fatin t'i takojnë këtë gjitarë lozonjarë, e ka patur edhe një grup peshkatarësh në Vlorë ku barka e tyre ditën e djeshme është shoqëruar nga një familje delfinësh.

Peshkatarët kanë qënë duke shkuar në drejtim të Ishullit të Sazanit për të peshkuar, kur janë hasur me suprizën e rrallë. /albeu.com/

Shtuar më 23/02/2021, ora 10:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori