Pamjet e para kur Trump i zgjat dorën Kim Jongut (VIDEO)
Pëlqej
U zhvillua takimi historik mes Trump dhe Kim jong Un. Në bisedat e para të takimit dy liderat i vunë theksin kalimin të së shkuarës, situatave negative.

Në një ditë historike, Donald Trump parashikoi një "marrëdhënie të frikshme", ndërsa Kim Jong-un bisedoi rreth tejkalimit të paragjykimeve të vjetra.


Shtuar më 12/06/2018, ora 08:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori