Dasma lukzose e vajzës së Fatmir Mediut me djalin e Fiqiri Ismailit (FOTO)

Dasma e vajzës së deputetit Fatmir Mediu dhe djalit të kryebashkiakut të Vorës Fiqiri Ismaili ka qenë një nga më të përfolurat dhe me të drejtë.

Fotot tregojnë se dasma e Bledianit dhe Selmës është vërtetë përrallore.

Ceremonia madhështore duket se ka bërë bashkë njerëz të politikës dhe zyrtarë të lartë dhe një ndër të ftuarit specialë ka qenë edhe ish-kryeministri Sali Berisha, të cilin joshpeshherë e shohim në evente të tilla.

Ceremonia ku çifti i thanë ‘PO’ njëri-tjetrit u mbajt në hollin e Pallatit të Brigadave dhe dasma madhështore po mbahet në hotelin luksoz me 5 yje “Plaza”.
Shtuar më 18/09/2016, ora 09:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori