Pamje të turpshme: Videoja e sulmit çnjerëzor ndaj gruas rome në Kosovë (VIDEO)


Gruaja rome që ka qenë objekt një rrjeteve sociale dhe një numri të madh njerëzish për shkak të një thashethemi në rrjetet sociale është sulmuar sërish sot.

Ngjarja e rendë ka ndodhur në Ferizaj, ku ajo është sulmuar nga mbrapa duke u përplasur në tokë.

Pamjet kanë shkaktuar mjaft reagim tek qytetarët dhe në media për shkak se janë të natyrës çnjerëzore, ndërsa ajo po bëhet objekt i sulmeve për shkak të një thashthemi të pabazuar sipas të cilit ajo rrembente fëmijë. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2019, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori