Pamje të rënda/ Policët bombardojnë me shkelma dhe shkop gome qytetarin në Kavajë (VIDEO)
KAVAJË- Një grup policësh kanë dhunuar në mënyrë brutale një person. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Kavajës, ku sicc shihet edhe në videon e publikuar ata i janë sulur duke e dhunuar në grup.

Në errësirë, teksa qytetari nuk duket pothuajse fare për shkak të prezencës së policëve, shihet që unifomart blu qëllojë me shkopa gome personin që kanë shtrirë në tokë.

Ndërkohë që në sfond dëgjojhet zhurma e molotovëve që hidhen përqark. Në fund të videos shihetqytetari arrin të shkëputet nga grupi i policëve që po e dhunonin dhe largohet.

Siç vihet re ai ka bluzën të grisur, dhe mesa duket është një burrë i madh në moshë, ndërkohë që identiteti nuk bëhet ende i ditur.
Shtuar më 19/06/2019, ora 22:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori