Pamje të rënda në fakultetin e Inxhinierisë, studentëve iu thyhen celularët (VIDEO)
Pamje të rënda vijnë nga studentët e fakultetit të Inxhinierisë së ndërtimit, urbanistikës dhe arkitekturës të cilët tashmë prej disa orësh po qëndrojnë brenda në fakultet të ngujuar.

Sipas tyre një polic civil i ka hyer celularin, dhe madje edhe i kanë goditur disa studentë në fytyrë.

Studentët deklarojnë se ata nuk i lejojnë as të dalin dhe as të hyjnë studentë të tjerë në fakultetet, si dhe nuk kanë lejuar futjen e ushqimit.

Sipas tyre, aty nuk kanë as ngrohëse dhe se nuk i lejojnë t'i sjellin. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2019, ora 21:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori