Pamje të rënda, makina "fluturon" adoleshentin 15 metra në ajër (VIDEO)
Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në Derbyshire të Anglisë, ku një makinë ka përplasur një adoleshent duke e fluturuar 15 mettra në ajër.

Fatmirësisht i riu i shpëtoi vdekjes por sipas DailyMail, 19-vjeçari">19-vjeçari Ahmet Yousef vijon të ketë nevojë për fizioterapi intensive, një vit pas aksidentit të frikshëm që e la atë me pasoja për tërë jetën.

19-vjeçari">19-vjeçari po kalonte rrugën, kur automjeti që drejtohej nga Mirza erdhi me shpejtësi dhe e mori atë përpara, mbrëmjen e 5 Nëntorit të vitit të shkuar.

Në vend se të ndalonte, Mirza u largua me shpejtësi, duke e lënë të plagosurin në mes të rrugës. Në atë kohë, policia tha se viktima ishte me fat që ishte gjallë. /albeu.com./
Shtuar më 15/12/2018, ora 21:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori