Pamje të rënda! I riu qëllon me shpatë policin (VIDEO)
Një ngjarje ka ndodhur në Australi, ku një i ri ka nxjerrë një thikë të madhe 30cm dhe ka goditur me të një polic.

Siç shihet në video, polici nuk e kishte vëmendjen kur u sulmua nga agresori duke bërë që thikë ti deportonte në trup.

Polici Hayden Edëards më pas nxorri pistoletën edhe pse me vështirësi por as në këtë momen si për çudi agresori nuk u dorëzua.

Dyshohet se agresori ka pasur probleme mendore prandaj edhe ka kryer këtë akt.

Polici i plagosur u dërgua në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2019, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori