PAMJE TË RËNDA/ Gruaja qëllon ndaj policit, ata e ekzekutojnë në vend (VIDEO)
Pëlqej
Autoritetet e Karolinës së Jugut në SHBA publikuan pamjet e filmuara nga një makinë policie teksa polici qëllon mbi një grua 50-vjeçare.

Ata e gjejnë atë të shtrirë në bar pasi kishte përplasur makinën, kurse disa dëshmitarë e paralajmërojnë policin që të ketë kujdes pasi gruaja është e armatosur, shkruan Albeu.com.

Ndërkohë që polici i kërkon të tregojë duart ajo i drejton pistoletën dhe qëllon në drejtim të tij një herë.

Më pas forcat e rendit i janë përgjigjur me zjarr duke e lënë atë të vdekur në vend. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2017, ora 13:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori