Pamje që po bëjnë xhiron e rrjetit: Pas largimit nga Shtëpia e Bardhë, Melania "braktis" Trumpin (FOTO LAJM)

Pas largimit ditën e djeshme nga Shtëpia e Bardhë, duket se ka mbaruar dhe "kontrata" e Melania dhe Donald Trump,

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet, ku ajo “braktisTrump dhe futet direkt në makinë, ndonëse ai kishte ndaluar për të pozuar para fotografëve.

Donald Trump dhe Melania shihen duke zbritur së bashku nga shkallët e avionit, por ndërkohë që ish-presidenti ndalon, bashkëshortja e tij largohet drejt automjetit.

Ish-modelja mbante veshur një fustan Gucci 3700 dollarësh dhe syze dielli gjigante që i mbulonin një pjesë të mirë të fytyrës.
Shtuar më 21/01/2021, ora 11:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori