Paloka "plas bombën": "Bild" do publikojë përgjime të reja, do dalin dy heroina të punës socialiste
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka shkruan se "Bild" do të publikojë përgjime të reja. Sipas tij në këto përgjime do dalin dy heroina të punës socialsite.

Ai shton më tej se deri tani në përgjimet e publikuara është konfirmuar me detaje çdo informacion që PD ka patur në lidhje me zgjedhjet në Dibër.

POSTIMI I PLOTË

Thuhet se ne pergjimet e rradhes qe do publikoj Bild dalin nja dy heroina te punes socialiste, alias "rilindase".

Ne pergjimet e publikuara me pare eshte konfirmuar me detaje cdo informacion qe kemi patur dhe denoncuar ne per manipulimin e votave ne Diber.

Larg qofte te konfirmohen nga pergjimet qe pritet te publikoj “Bild”, informacionet qe kane qarkulluar ne Diber per aktivitetin e ketyre shoqeve te “rilindjes”…

Megjithese keta sorosianet nuk e kane problem prishjen e familjeve…
Shtuar më 22/06/2019, ora 20:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori