Paloka i sulet me nota të ashpra Ruçit: Kërkoi falje Nokës
Pëlqej
Debatet e mëdha sot në kuvend dhe pezullimi i Flamur Nokës e kanë bërë gjendjen akoma më të rënduar.

Ka vetëm pak që është mbledhur Byroja e Parlamentit nga ku ajnë zbardhur bisedat e para të mbledhjes me dyer të mbyllura të Byrosë së Kuvendit, aty ku po diskutohet për përjashtimin me 10 ditë nga jeta parlamentare të deputetit Flamur Noka.

Gazetarja Marsela Karapanço konfirmon se kreu i grupit Palamentar të PD-së, Edi Paloka jo vetëm ka kërkuar të mos dënohet Flamur Noka, por i është drejtuar kryetarit Gramoz Ruçi me tone të ashpra, duke i kërkuar t’i kërkojë falje deputetit demokrat.
Shtuar më 12/10/2017, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori