Palin: Me Sirinë le të merret Allahu
Ish guvernatorja e Alaskës dhe ish kandidatja për zv/presidente e SHBA-së Sarah Palin shkruan në profilin e saj në facebook se me Sirinë le të merret Allahu.

“Me Sirinë le të merret Allahu!” , është fraza që ka përdorur Palin të shtunën në profilin e saj facebook. Ajo ka shkruar me tej se “për një konflikt ku ekstremistët islamikë janë kundër një regjimi autoritar dhe të dyja palët bërtasin ndaj njëri-tjetrit: “Allah Akbar”. Kështu që le të merret Allahu me ta.”
Shtuar më 01/09/2013, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori