Pak minuta reshje mjaftojnë për ta bërë Tiranën si Venezia (VIDEO)
Kanë mjaftuar pak minuta reshje shiu në orët e vonë të mbrëmjes dhe Tirana është shndërruar në Venezia.

Sic shihet nga pamjet e siguruara nga JOQ në hyrje të Don Boscos, rrugët janë të përmbytura dhe kanë krijuar vështirësi në lëvizjen e mjeteve.

orët e para të mëngjesit situata është kthyer në normalitet. /albeu.com/


Shtuar më 19/08/2020, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori