Pak minuta pas vrasjes së avokatit, digjet një makinë në Elbasan
Kanë kaluar vetëm pak minuta që nga vrasja e avokatit të Shullazit në Elbasan.

Pikërisht pak mionuta pas vrasjes, policia raporton se një makinë po digjet në periferi të Elbasanit.

Makina dyshohet se ka lidhje me autorët, ndërsa policia po verifikon ngjarjen.

Avokati u vra teksa ishte në një lokal në Elbasan dhe ndër të tjera ishte edhe mik i Capjave. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori