Pa pyetur për rregulla, shqiptarët kapen duke pirë kafe në lokal (VIDEO)
Duket se pavarësisht masave dhe gjobave, shqiptarët nuk heqin dorë nga kafet.

Kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme në Elban ku shumë qytetarë janë kapur mat në një lokal duke pirë kafe pa iu dridhur qerpiku.

Lokali në lagjen “Aqif Pasha” qendronte i hapur ne kundershtim me rregullat.

“Tani jeni ne kundershtim me ligjin, do vije policia, rrini te gjithe ketu”- u thote efektivi, dhe i kerkon tjetrit qe te mbylle qepenin dhe ti lere brenda.

Pasi është zbuluar nga policia, lokali eshte gjobitur dhe jane shoqeruar pronari dhe personat qe ishin brenda.

Shtuar më 10/04/2020, ora 11:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori