Pa e njohur mirë, konkurrentja e "Love Story" i kërkon bebe Saimirit (VIDEO)
Në javën e pestë të “Love Story” u bënë pjesë e spektaklit tre konkurrente të reja. Me ardhjen e Generdës, Vlentinës dhe Redonës në këtë ‘reality dating show’ pritet të rritet edhe konkurrenca mes vajzave.

Në një intervistë përn “Daily Love Story”, Generda ka folur më shumë për veten.

Ajo ka theksuar se pas 10 vitesh e shikon veten me Saimirin dhe mbase me një fëmijë.

Ku e sheh veten pas 10 vitesh Generda?

Ndoshta me Saimirin. Bëj shaka. Me saimirin duke udhëtuar sepse kam shumë qejf të udhëtoj, ndoshta edhe më një bebe. I kam shumë qejf fëmijët, dua të kem dy vajza dhe një djalë.

Shtuar më 18/12/2020, ora 17:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori